27 Nisan 2013 #1766148

Hepsiburada İade Onayı!

Uzun yıllardır güvenerek alışveriş yaptığım e-ticaret sitesi beni kesinlikle bir daha alışveriş yapmama noktasına getirdi. Yasal hakkım olan 7 günlük cayma hakkını kullanmam 'talepleri üzerine doldurmuş olduğum' forma rağmen engellemeye çalışılmaktadır. Yaptığım 5 çağrı merkezi görüşmesinde en geç 48 saate kadar sorun çözülecek denmesine rağmen onay kodum gelmemekle beraber birde başvuru süreniz doldu gibi mailer almaktayım.


E-ticaret sitesinde sistemsel sorun 22 gün sürmez sürüyorsa da bu müşteriye bu şekilde yansıtılmaz. Ürünümü kesinlikle iade etmek istiyorum. Bir daha da Hepsiburada'dan alışveriş yapmak mı asla benim güvenimi kesinlikle boşa çıkardılar.

Nazli 44 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi27 Nisan 2013

    Sayın Nazlı E, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön