04 Nisan 2013 #1724080

Hepsiburada İade Onay Formu!

Hepsiburada dan 29. 03. 2013 tarihinde 3 adet malzeme aldım. Birini beğenmedim. Fotağraftakinden çok kötü. Dikiş ipleri sarkıyor. Suni derisi okadar kalitesiz ki anlatamam. Kargonun yolunu tuttum. Olmaz iade onay kodu dediler. Eve geldim formu doldurdum. Başladım beklemeye.


Maillerimde iade onay kodu diye başlayıp; (bir numara var) ilgili departmana bildirdik. Size cevap gelecek dediler. Bir kaç gün bekledim. Herhalde iade onay kodu diye başlayan başlıkta bir numara vardı. Odur herhalde dedim. Tarih; 03. 04. 2013 tekrar kargoya gittim. Eşleşmedi dediler. Bu arada da 7 içinde iade edebilirsiniz dediler. 2 gün sonra 7 gün dolacak. Alışveriş yaparken iyi iade ederken zorluklar.

Nurcan 986 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Nurcan Z, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön