26 Ekim 2016 #6782992

Hepsiburada İade Kabul Edilmemesi

12 Ekim'de Hepsiburada'dan "ram" satın aldım. Elime ulaştıktan kısa süre sonra yanlış parça almamdan dolayı iade talebinde bulundum. Ancak kabul edilmedi. Gerekçe paketi açılmış olması. İade prosedürlerin de "bilgisayar sarf malzemesi"nde paket açılmama şartı var. "Bilgisayar yedek parçası" için böyle bir ibare yok.


Ayrıca bu çelişki bir yana paketini ben değil iadeye gönderdiğim esnada içerisine faturayı koymak için Hepsiburada açmış. Paket orijinal oluşunu korunuyor. Kendi iade prosedürlerine uymadan, kafalarına göre ret işlemi uyguluyorlar.

Onur 65 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın Onur K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde NEQ-502-57623 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön