31 Ekim 2016 #6816358

Hepsiburada.com İade İsteğimi Red Etti

Hepsiburada.com adresinden aldığım alarmlı saati beğenmediğim için iade etmek istedim. Ürün kutusunu açtığım için iadem kabul edilmediği bilgisi bana mesaj ile verildi. Ürünün kutusunun açılması iade ret nedeni olmamalı. Bu tüketici haklarına aykırıdır. Kutuyu açmadan ürünü görmek mümkün mü? Böyle bir teknolojiye sahip değilim. Sizleri kınıyorum. Hakkımı arayacağım. Yaptığınız ayıbı her platformda anlatacağım.

Ali 153 Okunma

Cevaplar

  • Ali12 Kasım 2016

    Hepsiburada.com dan ümidimi kestim. Elektronik ürünlerin kutusu açıldı diye ürünü iade almıyorlar. 14 gün içerisinde müşteri cayma hakkı nereye gitti.

  • Ali01 Kasım 2016

    Yine aynı cevabı yazmışlar. Kutu açıldı diye iade olmazmış. Hakem heyetine gidiyorum.

  • Hepsiburada Temsilcisi01 Kasım 2016

    Sayın Ali Ş. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GFC-558-43076 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön