23 Eylül 2013 #2025422

Hepsiburada.com İade İşlemlerini Yapmıyor!

Daha önce 2010567 no'lu şikayetimde belirttiğim ürünün kargo kodu sorununu çözemediler. Kargo kodunu onayladılar ama bu seferde tedarikçi firmaya bunu bildirmedikleri için firma ürünü kabul etmedi bu süreç işlerken ve ürün kargo tarafından tekrar bize yönlendirilirken 21 Eylülde bildiriminiz iptal edilmiştir tekrar müracaat ediniz diye bir e–mail gönderdiler.


Ürünü teslim almak istemiyoruz bir yandan da kargocular ürünü imha ederiz diye tehdit ediyorlar. Hepsiburada.com yetkilileri süreci baştan beri inceleseler bizim haklılığımızı görürler ama sanırım onlarda bu arızalı ürünü zorla bize kabul ettirmeyemi çalışıyorlar acaba diye düşünüyorum.


Hepsiburada.com yetkilileriyle defalarca görüşmemize rağmen hiç yardımcı olmadılar ve sorunu çözmediler buda beni bu kanaate sevketti.

Fatih 35 Okunma

Cevaplar

  • Fatih26 Eylül 2013

    Hala bekliyoruz

  • Hepsiburada Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Fatih Mehmet Y, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön