06 Şubat 2014 #2279820

Hepsiburada İade Ettiğim Ürünün Yerine Yenisi Talep Ettim Paramı Yatırdılar

Geçen yaz almış olduğum Creative E630 kulaklık ile ilgili yaşadığım sorun yüzünden ürünü servise gönderdim değişim onayı çıktı ve ürünü firmanıza göndermemi talep ettiler, sizden üstüne basa basa aynı ürünün yenisi talep ettiğim halde siz ödediğim bedeli geri yatırdınız, sebep ise anladığım kadarı ile fiyat farkı tamam şirket politikası dedim önemsemedim ve yeni bir kulaklık satın aldım.


Aynı gün firmanız dan lakin ürün hala elime ulaşmadı 3 haftadır ürün servis size bildirim derken uğraşıp duruyorum ve hala yeni satın aldığım ürün bana kargolanmadı sizden ricam müşteri memnuniyeti politikanız var ise! Bana yeni satın aldığım 65784667 sipariş numarasına sahip ürünü bugün tarafıma kargolamanız.

Yunus 69 Okunma

Cevaplar

  • Yunus11 Şubat 2014

    Kimse iletişime geçmedi tabi ki ürün de sonraki gün kargolandı neyse önümüzdeki maçlara bakacağız lakin firmanın çalışma sistemi tamamen kopyala yapıştır olmuş durumda eh haliyle kimse uğraşamıyor şikayetvar daki şikayetlerin haklılık payları yüzünden ben şahsen şirket sorumlusu olsam vizyonumu bu şikayetleri okuyarak düzenlerdim ama nerede vizyon genişliği.

  • Hepsiburada Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sayın Yunus E, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde BSK-672-21232 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön