19 Nisan 2013 #1752523

Hepsiburada.com İade Ettiğim Ürün Hiçbir İşlem Yapılmadan Geri Geldi!

Hepsi burada'dan Dovi Form sandalye aldım. Ürünün ayak kısımlarında ve oturağında çok sayıda çizik vardı ve boyaları dökülmüştü. İade için form doldurdum. Talebim değerlendirilip iade işlemi kabul edilirse bana geri dönüş olacağını söylediler. 1 hafta geçti ne bir mesaj ne bir mail geldi. Böyle olunca müşteri hizmetlerini aradım.


Karşıdaki görevli iade talebimin kabul edildiğini ürünü Yurtiçi kargo ile bana verdiği kod ile D-markete göndermemi söyledi. Ben de aynen öyle yaptım. 1 hafta sonra sandalye bana geri geldi! Hiçbir işlem yapılmamış, kargo şirketinden kabul etmemişler ürünü, benden kargo ücreti istiyorlar. Neyse ben ürünü kabul etmedim, müşteri hizmetlerini aradım, yeni bir kayıt açtı.

Zeynep 139 Okunma

Cevaplar

 • Zeynep29 Nisan 2013

  Merhaba, Öncelikle müşteri hizmetlerinizden daha evvel yazdığım şikayete gönderilen cevabı paylaşayım:" değerli müşterimiz kargo ücretini ödediğiniz taktirde işlemleriniz tamamlanacaktır saygılarımızla Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri Talep Detayları Talep No: BUK-430-68099 Konu: Üretici Firma tarafından doğrudan gönderilen ürünler Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri: http://www.hepsiburada.com/musterihizmetleri" Herhalde ayrı birimler olarak çalışıyorsunuz ama bu bile bu cevabın saçmalığını değiştirmiyor, bulunan çözüme bakın, gerekçesi bile belirtilmemiş. Bunu geçiyorum, bugün yurtiçi kargo çapa şubesinden aradılar, ürünü almadığım için depoya kaldıracak bana da dava açacaklarmış. Sizin ürünü geri çekmek için kargo takip numarasını istediğinizi belirttim, kendilerine böyle birşey bildirilmemiş. Genel olarak müşterilerinin benzer süreci yaşadığını ve bunun sizin iade/arıza bölümünüz ile müşteri hizmetleri arasındaki iletişim kopukluğu ile ilgili olduğunu, bu yüzden kargo şirketi olarak arada kaldıklarını belirttiler. Son tahlilde sorunumun çözümü açısından öyle sanıyorum bir arpa boyu yol alınamadı. Avukatımla konuştum, eğer ürün depoya kaldırılırsa direk dava açacağım size, buradan bildiriyorum.

 • Hepsiburada Temsilcisi21 Nisan 2013

  Sayın Zeynep V, Size gönderilen e-postayı yanıtlamanızı rica ederiz. En kısa süre içerisinde size yardımcı olacağız. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Hepsiburada Temsilcisi21 Nisan 2013

  Sayın Zeynep V, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Zeynep21 Nisan 2013

  Müşteri hizmetlerini aradım bana sorunun çözüldüğü kargo şirketinden ürünü alıp üretici firmaya PTT kargo aracılığıyla iletmem söylendi. Müşteri hizmetlerindeki görevlinize ısrarla yurtiçi kargo ile ilgili sorun çözüldü mü diye sordum. Çözülmese size bildirilmezdi diye bir de artistlik yaptı karşıdaki görevli. Yurtiçi kargoya gittim ve tabi ki sorun çözülmemişti. Sizin hatanızdan kaynaklanan o hizmet bedeli ödenmediniz sürece ürünü bana vermiyorlar. Bunun üzerine tekrar müşteri hizmetlerini aradım, numaramı alıp bana en kısa sürede dönüleceğini söyledi. Bana dönülse yeterdi en kısa süresinden geçtim... Sonra bana yine ürünü PTT kargo ile üretici firmaya gönderin diye mail attınız. Ben kargoyu bana vermiyorlar ücret istiyorlar diyorum siz tekrar tekrar aynı maili atıyorsunuz. Bu nasıl bir akıl tutulmasıdır? Şimdi ya bu sorunu yani yurt içi kargonun bana ürünü teslim etmeme sorununu bu hafta içinde çözeceksiniz ya da ben maddi manevi tazminat davası açıp mahkemeye vereceğim sizi. Ben doktorum 3 kuruş için değil derdim,en başından beri bu umursamaz kalitesiz duruşunuz, insanlarla alay edişiniz sebebiyle. Bu arada sisteminizde bir sorun var size gelen tüm şikayet mailleri benim e- mail adresime geliyor, sizin yazdığınız cevaplar da keza bana geliyor. Sıkıntı yaşattılğınız tek insan ben değilmişim bunu öğrenmiş oldum böylelikle.

 • Zeynep19 Nisan 2013

  Açılan kayıtlar ya açılmıyor ya da açılsa da bana bildilyor. Aslında şikayet daha uzundu da sığmadı. Bugün 3 kez müşteri hizmetlerini aradım. Kargoya gideceğim sorun çözüldü mü diye görevli alın oradan üretici firmaya gönderin dedi. Israrla sordum yurtiçi ile görüşüldü mü diye görüşülmese size bilgi verilmez diye bi de artistlik yaptılar. Kargo şubesine gittim kendilerine birşey bildirilmemiş. İnsanla dalga geçer gibi. Kargo şubesi kargoyu para verip almazsam ürün depoya kaldırılır sonra bizim avukatlarımız size dava açar, sizi bağlıyor yani o yüzden hepsiburada umursamıyor dedi. Eğer o kargo şirketi ban dava açarsa ben de hepsiburadaya maddi manevi tazminat davası açacağım. Defalarca aradım sizi, hepsi kayıt altında nasıl mağdur ettiğiniz ortada!

 • Hepsiburada Temsilcisi19 Nisan 2013

  Sayın Zeynep V, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön