21 Ekim 2016 #6746536

Hepsiburada İade Ettiğim Ürün

24 eylül'de teslim aldığım ürünü 25 Eylül'de sitenin iade kısmından kargo numarası alıp 26 eylül'de kargo ile iade ettim. Aradan geçen zaman içerisinde net bir cevap alamadım. İade ettiğim üründe geri gelmiş kargoda bekliyor. Sorun çözülmediği için hakem heyetine baş vuracağım.

Serdar 68 Okunma

Cevaplar

 • Serdar11 Aralık 2016

  22 Ekim'de ikinci kez iade ettiğim ürün BANİNOadlı satıcı tarafından iadesi kabul edilmemiş bana tekrar geri gönderimi 11 Aralık yani Bugüne kadar iade edilmemiştir. Müşteri hizmetlerine defalarca bildirmeme rağmen iade 2 iş günü içerisinde kargo ile yapılacak denilmesine rağmen yapılmamıştır. Tekrar müşteri hizmetlerini arıyorum yine başka bir tarih itibarıyle iadenin kargo ile 2 iş günü içerisinde yapılacağı mail yolu ile bildirilmiştir. Yetkililer ya paramı iade edin ya da ürünü gönderin bende başımın caresine bakayım. Ürünün ilk geri iade tarihi 26 eylül 2016 dır bugün 11ARALIK2016 ilgililere duyurulur.

 • Serdar10 Kasım 2016

  Ürünü cayma hakkımı kullanarak ikinci kez iade ettim. Gelen cevap kargo tutanağı olmadığı için işlem yapamıyoruz. İlgili satıcıda ürünü teslim aldıktan bir hafta sonra ürün eksik geri gelmiş onun için tekrar iade ediyorum. Diye bildirimde bulunmuş. Aldığım ürün demonte olarak koli içerisinde gönderilmiştir, kolinin içerisindeki parçalar bir araya getirilmedikçe eksik veya fazla anlamak mümkün değildir. bunu da ancak uzman bir kişi yapabilir. Bem gömlek almadım ki kargocunun yanında kontrol edeyim. Tutanak tutturayım. Yaptığım tüm itirazlar red edildiğinden bende yasal hakkımı kullanarak hakem heyetine başvuruyorum.

 • Serdar24 Ekim 2016

  Bu etapta ürünü geri gönderdim. Bundan sonra yaptığım ödemenin iade süreci var onu bekliyorum.

 • Hepsiburada Temsilcisi21 Ekim 2016

  Sayın Serdar A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FTI-584-73613 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön