03 Mayıs 2013 #1777533

Hepsiburada İade Etmek İstiyorum Ama Muhatap Yok!

Bir hafta önce aldığım üflesem uçacak nitelikte kitaplığı iade etme kararı aldım. Firma iade için iade formu talep ediyor fakat sayfamda ürünün teslimat bilgilerini girmediklerinden iade formunu da dolduramadım. Bu esnada da 7 günlük hak düşürücü süreyi geçirmemek için bir an önce kargo firmasını çağırıp ürünü teslim ettim.


Benden iade şifresi isteyen kargo firmasına hiç bir şey veremedim neden çünkü yetersiz hepsiburada. com sisteminde teslimatım gözükmediği ve işlem yapamadığım için. Neticesinde 40 lira kargo parası ödemek zorunda bırakıldım. Hak düşürücü süreye uğratılmam adına yapıldığını düşündüğüm bu bezdirme politikasını etik dışı buluyorum. Son derece mağdurum.

Aybike 45 Okunma

Cevaplar

  • Aybike06 Mayıs 2013

    32153576 sipariş numaram bu.mail attım yuzlerce cevap yok.ben hergun işimi gucumu bırakıp sizinle ugrasamam.bana geri dönuş yapın.

  • Aybike03 Mayıs 2013

    kargo faturam elimde,hem urun iadesinden olan paramı hem de siteninizin aksaklıgı yuzunden ödemek zorunda kaldıgım 40 liranın iadesini talep ediyorum.siteye yuzlerce mail attım numaramı bıraktım dönuş yapılmadı.sorunumu çözmenizi rica ediyorum.gercek bir yetkili telefonla bana dönüş yapsın lutfen.

  • Hepsiburada Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın Aybike Ç, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön