10 Eylül 2014
Yorum Yap
#2679426

Hepsiburada İade Edilmeyen Ürün!

Haziran ayında yaptığım 7 kalemlik siparişimi sitenin yönlendirmesine uyarak kargosunu teslim almadan, elimi sürmeden, olduğu gibi iade ettim. 6 ürünü kargoda bulup iadesini kabul ettiler. Tek kalemi 3 aydır bulamıyorlar. Bu demek oluyor ki ürün hiç kargolanmadı ve müşteriyi oyalamaya çalışıyorlar!


Kargoya elimi sürmeden iade ettiğim halde şimdi kargo şirketi ile görüşmem gerektiğini söylüyorlar. Benim kargo şirketi ile bir alışverişim hiç olmadı ki şimdi neden görüşeyim?

Yakup Yakup 1.254 Okunma

Cevaplar

  • Yakup15 Eylül 2014

    Parami aldilar, topu kargo sirketine attilar, sikayetime cevap da verdiler, masallah firmanin herseyi tam, olan musteriye oldu gene.

  • Hepsiburada Temsilcisi10 Eylül 2014

    Sayın Yakup U, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EZD-541-44075 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler