19 Eylül 2013 #2019406

Hepsiburada İade Edilen Üründe Kargo Ücreti Kesintisi Yapıyor!

Hepsiburada.com sitesinden bir ürün satın aldım ve beğenmediğim için 1 haftalık cayma hakkımı kullanarak ürünü geri iade ettim. Az önce telefonuma mesaj geldi geri iade yaptık diye fakat benden alınan 8.72 TL kargo ücreti kesintisi ile geri iade etmişler.


Diğer siteler alınan kargo ücreti ile birlikte para iadesi yaparken Hepsiburada.com kargo ücreti kesintisi yapıp öyle geri iade ediyor.


Hepsibura.com bir daha senden alışveriş yapmayacağım zaten çok fazla kargo ücreti alıyorsun küçücük bir bellekten dahi 5.45 TL alıyorsun. Bu siteden şikayetçiyim bir daha alışveriş yapmayacağım.

Birol 1.842 Okunma

Cevaplar

 • Birol12 Mayıs 2015

  8.72 Kargo Parası İade Edilmedi Hepsiburada 2 Yıldan Beri Alışveriş Yapıyorum Yıl 2015 Hepsiburada Herşeyini Öğrendim.

 • Birol04 Kasım 2013

  Herkes bu siteye dikkat etsin sitededki ürünler çok pahalı çok kargo ücreti alıyor ama geri iade etmek istediğinizde hemen geri iade alıyor. Sipariş vermiş olduğunuz ürünün ücretini kartınıza para iadesi yapıyor işte buda hepsiburada.com iyi yanlarından bi tanesidir. Ürünler pahalı ama hepsiburada.com sizi mağdur etmiyor.

 • Birol04 Kasım 2013

  Kargo ücreti geri iade edilmezmiş çünkü hizmet bedeliymiş. Hepsiburada.Com sayesinde öğrenmiş oldum. İnsan hergün yeni bişeyler öğreniyor.

 • Birol19 Eylül 2013

  Mail adresime mail göndermişsiniz tabiyki kendinizi haklı göstermişsiniz. İşte kendinizi haklı gösteren gönderdiğiniz mail: Ürün memnuniyetsizliğinden yada cayma hakkından doğan iade işlemlerinde kargo bedelleri gerçekleşen hizmet bedeli olmasından dolayı iadesi yapılamamaktadır. Göndermiş olduğunuz mailde aynen bu şekilde yazıyor. Siz böyle devam ederseniz daha çok müşteri kaybedersiniz. Geri iade ettiğim ürünün kargo ücretini niye ödüyorum? Sitenizden o üründan fiyatı daha fazla olan ürün sipariş verecektim ama bana bu tutumunuzu gösterdiğiniz için başka siteden sipariş vereceğim kaybeden ben değilim hepsibura.com sizsiniz...

 • Hepsiburada Temsilcisi19 Eylül 2013

  Sayın BBirol E, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön