23 Eylül 2013 #2024570

Hepsiburada İade Edilebilir Dediler Daha Sonra Da Edilemez Dediler!

Hepsiburada.com'dan Philips marka elektrikli tıraş makinesi aldım ve sitede yazdığı gibi beklentiyi karşılamadığı için iade etmek istedim. Emin olmak için defalarca sordum iade olur yanıtını aldım, neticede iade alındı. Tekrar düşündün farklı marka için. Eğer memnun olunmazsa iade koşullarındaki beklentiyi karşılamazsa elimde kalmasın diye tekrar sordum. Kişisel bakım ürünü deyip olumsuz yanıt aldım. Zaten şartlarının çeliştiğini kabul ettiler. Aynı kategoride iki ürüne farklı cevaplar verildi. Sipariş numaram kayıtlarda var, okuyun iki ürün için de verdiğiniz cevapları dedim, önemsenmedi.

Halil 66 Okunma

Cevaplar

  • Halil23 Eylül 2013

    Philips marka mazı modellerde Tedarikçi firma garanti veriyormuş. Bunu belirtmiyorsunuz bu 1. 2.si de madem diğerlerinde yok iade şartlarında incelemiş olduğunuz ürün beklentilerinizi karşılamadığı takdirde.... iade edebilirsiniz yazısı çelişkidir. Bu da ciddiyeti sarsar. Bosch: "İnsanların güvenini kaybedeceğime paramı kaybetmeyi tercih ederim." Kendinizle çelişiyorsunuz.

  • Hepsiburada Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Halil İbrahim L, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön