25 Mart 2013 #1703963

Hepsiburada Hizmet Kalitesi Sıfır!

Hepsiburada'dan yaklaşık olarak 8 senedir alışveriş yapmaktaydım ve bu sürede kendilerine ortalama 10 bin liraya yakın ücret verdim. Şahsi kanaatim yaşadığım sorunun tarafıma bilinçli olarak yapıldığı yönündedir. 14 Şubat tarihinde verdiğim siparişin eksik ürünle gelmesinin ardından herhangibir çözüm bulamayan bu firmaya onca yılın hatrına ekstra kredi açarak 2 alışveriş daha yapma gafletinde bulundum.


Süper Hızlı Gönderi ibaresi bulunmasına rağmen 300 liraya yakın maliyette 2 ayrı siparişin birinin 10 gün diğerinin ise 4 gün bekletilmesi üzerine iptal ettim. Oysaki benle sipariş veren tanıdığım bir kaç kişiye bu ürünler ulaştı. Bu firmanın ayrımcılık yaptığını düşünüyorum.

Burak 89 Okunma

Cevaplar

  • Burak02 Nisan 2013

    Bu şikayetimi ve mesajımı okuyan arkadaşlar aradan 8 gün geçmesine rağmen hepsiburada yine beni şaşırtmayarak hiçbir şekilde ne geri dönüş yapmış nede bilgi vermiştir. Artık internette sipariş için hepsiburada yerine alternatifleri buldum zaten. Size tavsiyem mağdur olmadan önce bu siteyi iyi değerlendirin.

  • Burak27 Mart 2013

    2 gün geçmesine rağmen halen dönüş yapılmamıştır. Sanırım çalışanlırınız kırmızı pasaportla aranıyor ki 2 günde bu kadar basit bir olayı çözemediniz. Mümkünse en kısa sürede üyeliğimi iptal edip tarafıma mail ile bildiriniz. Ekstra bişey istemiyorum artık sizden yıldırdınız beni

  • Hepsiburada Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Burak A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön