14 Mayıs 2013 #1795935

Hepsiburada Hizmet Kalitesi!

E-ticaret sistemi ile ürün satın aldım, yasal hakkımı kullanarak iade ettim, ödediğim para iadesi için 7 gündür bekletiliyorum, müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğimizde hep aynı kelimeleri kullanıyorlar, ücretimin iade edilmesini istiyorum, bir dahada bu alışveriş sitesinin kapısının önünden bile geçmem.

Bülent 26 Okunma

Cevaplar

 • Bülent22 Mayıs 2013

  Teknik Servis ile yapmış olduğum görüşmede ürünün daha önceden açılmış olduğunu, içinden bir vida eksik olduğunu ürünün garanti kapsamına girmediğini de öğrenmiş bulunmaktayım.Hem para iadesi yapılmıyor, hem ürün onarılmıyor, hemde daha önceden müdahale yapılmış ürünü satışa çıkarıp satıyorsunuz, bu siteden alışveriş yapacaklar çok dikkat edin, tarih 22.05.2013 mağduriyet devam ediyor, tüketici hakem heyetine gittim artık, ihtarnamemi gönderdim, cevap verme tenezzülünde bile bulunmuyorlar.

 • Bülent18 Mayıs 2013

  Para iadesi talep etmiştim, arızalı ürünü tekrar bana geri yolladılar, kargodan teslim almayın geri gönderin dediler, teslim almadım geri gönderdim, teslim aldıktan sonra tekrar aynı ürünü bana geri kargo ile gönderiyorlar, ben tekrar ürünü teslim almayıp geri göndericem, allahım inşallah bi daha bu şirketten bana alışveriş yapmayı nasip etmesin.

 • Bülent16 Mayıs 2013

  30.04.2013 tarihinde satın almış olduğum iphone marka cep telefonunu açma tuşuna basarak ilk açtığımda telefonun wirelesinde sorun olduğunu evimde bulunan kablosuz modemi görmediğini tespit ettim, daha sonra bluetooth bağlantısını kontrol ettiğimde yine bu bağlantının da bluetooth açık olan hiç bir cihazı algılamadığını tespit ettim, telefonun kusurlu olduğunu görerek hemen hiç bir ambalajına zarar vermeden iade şartlarına uygun olarak para iadesi talebiyle satın olmuş hepsiburada.com firmasına 02.05.2013 tarihinde geri gönderdim.Teknik servis raporuna göre cihaz daha önceden açılmış ve içinden vida eksik, aynı cihazı tekrar bana geri gönderiyorlar,cihazı almadım, para iadesi istiyorum.

 • Hepsiburada Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Sayın Bülent Ç, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve kısa süre içerisinde sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön