02 Kasım 2016 #6837063

Hepsiburada.com Her Zamanki Gibi Yanlış Ürün Gönderdi!

17.10.2016 tarihinde siteden beğendiğim bir kol saatini sipariş verdim. 1 hafta geçmesine rağmen hala ''sipariş alındı'' ibaresi değişmediği için müşteri hizmetlerini aradım ve ne hikmetse aynı gün ürün kargolandı. Neyse bu kısmına artık takılmıyorum malum sitede.
Ürün elime 10 gün sonra geçti ama tabi ki yanlış ürün, yani ''ayıplı mal'' hukuki anlamda. Aradım ve müşteri hizmetlerinden değiştirilmesini istedim, bunu yapamayacaklarını, iade edilebileceğini söylediler. Sonra merak ettim ve tekrar sipariş vereyim dedim ama ne saatin satıcısı ''Saatimvesaatim'' mağazası var ortada, ne de benim istediğim saat. Bu ciddi bir ayıptır ve ben aldığım hizmetin karşılığını istiyorum. Müşteri hizmetlerinden şikayet oluşturdum, ne arayan var ne soran.
Her gün ayıbın sınırını zorlayan bir firma var ortada. Bu mağduriyetimin bir an önce giderilmesini istiyorum, aksi halde yargı yolu açıktır.

Çağdaş 373 Okunma

Cevaplar

  • Çağdaş02 Kasım 2016

    Sitenin çözüm olarak attığı ve gizlediği cevapta özetle ''ürünü iade edebilirsiniz'' deniyor. Hala şaka gibiler, pek muhterem Hepsiburada ekibi, siparişimin elime ulaşmasını rica ederim, bu ürünü bana arz etmek zorundasınız. Bu rezil davranışınızı daha fazla portalda yaymam gerekiyorsa memnuniyetle devam edebilirim.

  • Hepsiburada Temsilcisi02 Kasım 2016

    Sayın Çağdaş H. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde AND-251-78160 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön