08 Mayıs 2013 #1784808

Hepsiburada Hediye Çekleri Yüklenmedi!

Hepsiburada tarafından düzenlenen 16-21 mart kampanyasında 500 TL üzeri harcama yaptım ancak firma tarafından 100 TL yerine sadece 30 TL hediye çeki tanımlandı. Almış olduğum ürünlerden 99 TL tutarlı birini sorunlu olması nedeniyle iade ettim ve yerine yine aynı firmadan başka bir markanın aynı işlevi görecek bir ürününü aldım (Alırken ürünün sorunlu çıkacağını bilme ihtimalim yoktu elbette) Kendilerinin belirttikleri gibi hediye çekinde sıkıntı olmaması için para iadesi yerine sonraki alışverişlerde kullanılmak üzere al. dekontu oluşturdum buna rağmen çek eksik yüklendi. Daha önce benzer bir sorunu düzeltmişlerdi. Sürekli alışveriş yaptığım güvendiğim bir firmaydı ancak beni çok şaşırttılar.

Oğuz 111 Okunma

Cevaplar

 • Oğuz'un Teşekkür Mesajı31 Mayıs 2013

  Firma tarafından eksik yüklenen hediye çeki hesabıma tanımlanmıştır. Yapılan hatayı düzelterek mağduriyetimi giderdikleri için teşekkür ederim. Saygılarımla.

 • Hepsiburada Temsilcisi30 Mayıs 2013

  Sayın Oğuz Alp U, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Oğuz13 Mayıs 2013

  hepsiburada.com tarafından şikayetime ilişkin olarak 5 gündür herhangi bir değerlendirme yapılmamış ve tarafıma dönülmemiştir. Tanımlanmış olan 30 TL lik çekin de kullanım süresi dolmak üzeredir. Eksik olan 70 TL'nin eklenerek 30 TL'nin 100 TL olarak düzeltilmesini sabırla bekliyorum. Bakalım sonu ne olacak.

 • Hepsiburada Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Sayın Oğuz Alp U, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön