18 Mart 2013 #1691288

Hepsiburada Hediye Çekini Vermiyorlar!

Kampanya kapsamında 200 TL alışveriş yapana 30 TL hediye çeki verileceği belirtilmiş olmasına rağmen, hediye çeki verilmiyor. Yetkili kişiye durum sorulduğunda daha önce belirtilmeyen alışveriş sırasında kredi kartı puanlarının kullanılmasından dolayı olduğu belirtiliyor. Bu tamamen müşteriyi yanıltmak değil de nedir?


200 TL yi tamamlamak için fazladan alışveriş yapıyoruz. Sonra yanlış alışveriş yaptınız hediye çeki veremiyoruz. Müşterilerine bu kadar özensiz davranan bu kadar yanıltan başka bir site daha görmedim.


Kredi kartından kullanılan puanları kendileri para olarak almıyor mu? Banka onlara bu parayı ödemiyor mu? Sanki biz ürünleri bedava almışız gibi bir izlenim uyandırmak isteniyor.

R 46 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın R. Barış A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın R. Barış A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön