20 Mart 2013
Yorum Yap
#1697156

Hepsiburada Hediye Çekini Belirttikleri Tarihte Aktif Etmediler!

Hediye çeki kampanyası dahilinde alışverişimi gerçekleştirdim. herhangi bir sıkıntı olmadı fakat kampanya dahilinde 15. 03. 2013 tarihinde vereceklerini iddia ettikleri hediye çekini halen daha vermediler.


Kendi müşteri hizmetlerine de durumu bildirmeme rağmen klasik ilgileniyoruz deyip geçiştirmişler. Kampanyada hediye çekini sadece 15 mart 31 mart arasında kullanabileceğim belirtilmişti. başlangıç tarihine uymayan firma eminim bitiş tarihini dört gözle bekliyordur. Yükleyemiyorsunuz bari yükleneceği tarihi belirtin insanı bekletmeyin.

İnan İnan 21 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın İnan A, Siparişinizden dolayı hak kazandığınız kampanya detayları Pazarlama ve IT departmanımız tarafından incelenecek, koşullar çerçevesinde hediye çekiniz tanımlanacaktır. Yaşadığınız bu sorun nedeniyle özür diler, gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler