24 Ağustos 2013 #1974586

Hepsiburada Hediye Çekimi Süresi Dolmadan Elimden Aldılar!

Hepsiburada.com'dan 24585956 bu siparişimde resimde görünen ürün değilde başka ürün gönderdiler. 50 TL hediye çekimi kullanarak aldığım bu ürün yanlış gelince iptal ettim ve bana kargo ücretini de ödemediler.


Ayrıca hediye çekimi de 50 TL olarak tanımladılar fakat bitiş saati sitede hiç bir şekilde görünmüyor ve Hepsiburada.com hediye çeki sisteminde çeklerin saati her zaman 23:59 dur ve en az 20 tane çek kullandım böyle.


Gündüz hediye çekim duruyordu akşam kullandırım dedim bir baktım hediye çekin iptal edilmiş. Defalarca aradım kayıt açtırdım ama tanımlamıyoruz diyorlar. Tüketiciyi açık bir şekilde mağdur ediyorlar.

Murat 79 Okunma

Cevaplar

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı27 Ağustos 2013

    sonunda tanımladılar ..şikayet var a çok teşekkürlerr

  • Hepsiburada Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sayın Murat Y, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Sayın Murat Y, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön