22 Nisan 2013 #1754855

Hepsiburada Hediye Çekime El Konuldu!

Yaptığım yüklü bir alışveriş karşılığında 50 tl lık hediye para puan kazandım. Bu para puan hediyesini kurallara uygun bir üründe (lavabo bataryası) kullandım. Gelen ürün banyoma uymadı.
Yaptığım görüşmede ürünün iadesini talep ettim. Yardımcı olmak açısından aynı tutarda başka bir alışveriş yapmak istediğimi söyledim. Bu isteklerimin hiçbirini uygun görmediler.


Ürün iadesini yapmam halinde hakkım olan 50 tl hediye para puan çekini oluşturmayacakları söylendi. Hesabıma iade - değişim - herhangi bir kupon oluşturmayacakları sadece ürünü iade alacakları söylendi.


Bu durumda ben hepsiburada.com sitesinden 50 tl lık bir zarara uğramış oldum. Hakkım olan 50tl hediye çekime el konuldu!

İlhan 47 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi12 Mayıs 2013

    Sayın İlhan M, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • İlhan06 Mayıs 2013

    5 gün önce indirim kuponunuz tanımlanmıştır diye mail atan hepsiburada.com müşt. hizmetleri aslında 50 tl lik hediye para puan kuponumu tanımlamamıştır. Hesabım bölümünde adıma kayıtlı herhangi bir kupon görülmemektedir. 5 gündür yapılan telefon e-mail görüşmelerin de sürekli hesabım bölümünden kontrol sağlayabileceğimi söyleyen bir müşteri hizmetleri var. Benim bu iyi niyetime rağmen yapılan bu yönlendirmede hiç bir şekilde çözüme ulaşamıyoruz. Yapılan işlem aslında oyalama taktiğinden öteye gitmemektedir. Sorunlara bu kadar uzak ve basiretsiz kalabilen hepsiburada müşteri hizmetlerini tebrik ediyorum. Kupon veya indirimden ziyade yapılan ilgisizlik ve haksızlıklardan dolayı bu siteye artık güvencim kalmadı.

  • Hepsiburada Temsilcisi22 Nisan 2013

    İlhan M, Ürününüze ait iade işlemleri henüz tamamlanmamıştır. Ürününüz iade alınınca gerekli işlemler yapılacaktır. Site üzerinden ürününüzün iade işlemlerini kontrol edebilirsiniz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön