18 Ekim 2016 #6716176

Hepsiburada Hediye Çeki Yanıltması

Hediye olarak 2 adet 100 TL'lik hediye çeki elime ulaştı. Bunlardan birini kullanmaya çalıştım ve hata verdi. Bunun üzerine diğerini kullandım ve alışverişimi tamamladım.
Diğerinin neden kullanılamadığıyla ilgili müşteri hizmetlerine soru sordum. Tam 17 gün sonra gelen yanıtla çekin süresinin dolduğunu, bu sebeple kullanılamadığını öğrendim.
Ancak 2 çek de aynı zamanda gelmişti ve üzerlerinde herhangi bir son kullanma tarihi yazmıyordu. Eğer yazsaydı buna göre hareket edip daha önce kullanabilirdim.


Sitenin iki hatası var:
1- Hediye çekinin son kullanma tarihini açıkça belirtmeleri gerekir.
2- Bir çekin geçersiz olduğunun tespiti 17 gün sürmemesi gerekir.


Müşteri memnuniyeti açısından gelişmeniz için bu hususları dikkate alarak, benim gibi sitenize sadık müşterileri de kolayca kaybetmemenizi öneririm.

Eren 84 Okunma

Cevaplar

  • Eren19 Ekim 2016

    Sitenin müşteri hizmetleri çözüm için herhangi bir şey yapıldığına dair bir şeyler yazmak yerine hala çekin tarihinin geçtiğini söylüyorlar. Bunu nasıl ispatlıyorsunuz? Üzerinde hiçbir son kullanma tarihi yok! Nereden bilebilirim geçerlilik süresini? Daha önce de yazdım. Aynı tarihte gelen diğer bir çek çalışıyor! Birazcık mantıklı olmanızı rica ederim. Onların hatası ve eksik bilgilendirmesi nedeniyle 100 TL hakkımı kullanamadım. Bunu telafi etmeleri gerekir.

  • Hepsiburada Temsilcisi19 Ekim 2016

    Sayın Eren K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PTY-261-48861 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön