20 Ocak 2014 #2244120

Hepsiburada Hediye Çeki Oluşturulmadı

12.11 2013 tarihinde Sporoutdoor bölümünden 1 ad.750 TL üzerinde bir ürün aldım. Aldığım ürün için kampanya olarak ayrıca "3.12.2013 tarihinden itibaren 125 TL lik alışverişte kullanılmak üzere 75 TL lik hediye çek verileceği" yazıyordu. 3 Aralıkta çek tanımlanmamıştı. Sonra aynı malzemenin sitesinde 3 ocakta verileceği yazılmıştı. Ama yine verilmedi. Telefon ettim hata yaptıklarını, oluşturacaklarını söylediler ama sonra yine vermediler.


Sonra yine aradım bana döneceklerini söylediler ama dönmediler. Mail attılar. Hediye çekinin süresini geçirdiğimi söylediler. Çeki tanımlamadılar. Bu arada bana hiç geri dönmediler. Benim için hepsiburada.com bitmiştir. Beni yanılttılar, bilginize. Hesabı kapatacağım.

Emine 26 Okunma

Cevaplar

  • Emine22 Ocak 2014

    Firma benim için güvenilirliğini tamamen kaybetmiştir.

  • Hepsiburada Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sayın Emine D, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TYO-183-60243 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön