29 Nisan 2013 #1769304

Hepsiburada Hediye Çeki Dediler Ama Kartımdan Para Çektiler!

Hepsiburada.com'dan kazandığım hediye çeki ile alışveriş yaptım. Ödeme sayfasında ücretin hediye çeki ile ödeneceği belirtiliyordu fakat daha sonra gelen kredi kartı ekstremde gördüm ki ücreti kredi kartımdan çekmişler. Hediye çekinin kullanım süresi yarın doluyor fakat daha önce müşteri hizmetlerine ilettiğim mesajlara hala yanıt vermediler. Talebim çok basitti; Çekilen ücreti kartıma iade etsinler, hediye çekini de kullanılmış olarak tanımlayıp hesabımdan silsinler.

Salih 72 Okunma

Cevaplar

  • Salih29 Nisan 2013

    peki ben neden o siparişe onay vermişim? çünkü onay sayfasında, kredi kartımdan çekilecek tutarın 56 kuruş olacağı yazıyordu. (sipariş toplamı 50,56 tl'ydi. ve 50 tl'nin hediye çeki ile silindiğini görebiliyordum) siz diyorsunuz ki çeki kullanmamışsınız. ama bu bana ders oldu bundan sonra ödeme tutarı sayfasını screenshot olarak alacağım. iade konusuna gelince, aldığım ürünlerden biri pc oyunu ben onu açtım ve kullandım. onların iadesini almıyorsunuz. çekin kullanım süresi yarın bitiyor ve ben fuzuli yere 50 tl'lik alışveriş yapmış oldum. teşekkürler!

  • Hepsiburada Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sayın Salih D, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön