05 Nisan 2013 #1725956

Hepsiburada Hediye Çeki!

Hepsiburada.com'dan 550 TL'lik alışverişim için 100 TL hediye çeki verilecekti. Siparişimdeki ürünlerden biri kırık çıktığı için geri gönderip iade çeki talep etmeme rağmen firmadan "
talebiniz doğrultusunda 89,89 TL hesabınıza geri ödendi." diye bir mesaj aldım. Mesaj yoluyla "Neden iade yapıldığı ve bu durumda alışveriş 500 TL'nin altına düştüğünden çekin durumunun ne olacağını sorduğumda " İlgili ürün iade olarak işlem görmüş ve geri ödemeniz gerçekleştirilmiştir" diye bir yanıt aldım. Şu an hesabıma 200 TL alışveriş için verilen 30 TL'lik çek tanımlandığını görüyorum. Bu eğer bilinçli yapıldıysa ticarete sığmayan bir davranıştır. Teknik bir hataysa düzeltilmesini rica ediyorum.

Kurtuluş 172 Okunma

Cevaplar

  • Kurtuluş08 Nisan 2013

    Sorunum çözüldü. Şikayetvar.com ve hepsiburada.com'a teşekkür ederim.

  • Hepsiburada Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın Kurtuluş Ö, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön