01 Kasım 2016 #6832440

Hepsiburada Hatalı Ürün Ve Problemli Firmalara Yorum Engellemesi!

Hepsiburada.com'dan almış olduğum lastiklerde problem yaşadım. Kendileri ilgilenmeyerek Goodyear'a yönlendirdi, uzun ve problemli bir süreç yaşandı, yapmış olduğum tercih ile maddi kazanç yerine kayıp yaşadım, Goodyear firmasıyla ilgili detaylı şikayetim "Goodyear hatalı üretim lastiklerin ucuz satışı" başlığı ile bulunabilir.
Yaşadığım problemi almış olduğum ürün sayfasında yorum olarak girmeye kalktığımda Hepsiburada.com tarafından engelleniyor. Yazmış olduğum metin hiçbir hakaret içermemesine ve tamamen yaşanan süreci anlatarak başka insanlarında bilgi sahibi olmasını sağlamaya çalışmasına rağmen Hepsiburada.com tarafından yapılan açıklama "müşterilerin ürün seçimini sağlıklı yapabilmeleri için izin vermiyoruz" şeklinde.
Yapılan uygulama ürün seçimini sağlıklı hale getirmek değil insanlardan bilgi saklayarak yanlışa yönlendirmektir. Gerçekleri anlatan yorumumun yayınlanmasını istiyorum.

Volkan 113 Okunma

Cevaplar

  • Volkan07 Kasım 2016

    Firmanın özrü kabahatinden büyük cevabı; "Sikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz talebiniz üzerine size ulaşmaktayız. Yorumunuz incelenmiş olup, yorumunuzdan "kesinlikle almayın" ibaresi sistem tarafından otomatik olarak reddedilmiştir. Aynı zamanda yorumunuzda ürün arızası ve fiyat karşılaştırması yapılmaktadır. " - Mutlaka alın yorumlarını yayınlayın ama alıp bin pişman olmuş birinin kesinlikle almayın tavsiye etmiyorum yorumunu yayınlamayın - Fiyat kıyaslaması yapılmış! Fiyat kıyaslaması için farklı firmalara ait ürünlerin fiyatları kıyaslanır, bana vermiş olduğunuz zarar, ilgisizliğiniz, hasarlı ürünün bana olan maliyeti fiyat kıyası değildir, aynı ürünü alacakların başına gelmesi muhtemel sonuçlardır.

  • Hepsiburada Temsilcisi02 Kasım 2016

    Sayın Volkan A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UWP-880-35350 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön