20 Şubat 2013 #1643122

Hepsiburada Hatalı Ürün Eksik Teslimat!

14 02. 13 ve 63256331 sayı verdiğim ArteLife marka ofis koltuğunu 18. 02. 13 tarihinde teslim aldım. Geç gerçekleşen bu alışverişin üzerine birde ürünü kurmaya çalışırken karşılaştığım hatalı parça sorunu eklendi koltuk 2 adet (L) yani sol kol yaslama ile gönderilmiş kol yaslamanların çıkıntıları olduğu için montaj yerleri denk gelmiyor ve ben 0 olarak aldığım bedelini ödediğim ürünü bugün ayın 19 olmasına karşın hala kullanamıyorum.


Durumu resimli olarak firmaya bildirdim arıza işlem tutanağı açtırmamı ve beklememi gelecek cevap neticesinde verecekleri kargo numarası ile göndermemi istediler ama ne bir cevap geldi nede başka bir şey. Ben niye 0 aldığım ve hatalı çıkan ürün için uğraşayım.

Alkim 56 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın Alkım Ö, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön