22 Nisan 2013 #1755963

Hepsiburada Hatalı Ürün Değişikliği!

18 Mart tarihinde hepsiburada.com'dan Galaxy S2 telefon satın aldım. Gelen kutudan batarya çıkmadı. Yazışma sonucu ürünü iade ettim. Bir aydır parasını peşin ödediğim ürünü tekrar getirtmeye uğraşıyorum. Telefon ve maillerde hep haklısınız deniliyor ama bir aydır sonuç yok. Tüketici kanununa göre bir ay içerisinde sorunun halledilmesi gerekli ama nerede. Satarken herşey iyi ama sorun çıktığında tam bir işkence.

Ahmet 52 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet02 Mayıs 2013

    Daha önce bataryasız geldiği için iade ettiğim ürün , 23 Nisan tarihinde tekrar geldi ve yine bataryası yok. Bir ay daha beklememek için ürünü aldım, gidip kendim batarya takdırdım. O da ne ? Ürün daha önce kullanılmış. İçerisinde sim kartı takılınca gelen bir mesaj var. Arapça ve İngilizce. üstelik ürün düzgün çalışmıyor. Ekran üst kısmında kırmızı şeritler var. Ekran geçişlerinde bütün çevrede kırmızı şeritler çıkıyor. Satıştan vazgeçiyor ve paramın iadesini istiyorum. Param ile rezillik çekmek bu olsa gerek. Yazıklar olsun hepsiburada. com a.

  • Hepsiburada Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Ahmet C, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön