13 Nisan 2013 #1741530

Hepsiburada Hasarlı Ürünün Kargo Ücreti!

Hepsiburada.com'dan almış olduğum ürün hasarlı geldi. Ürünü hasarlı olduğu için iade ettim. 1 ay(7 gün içinde yazmalarına rağmen) sonra ürün parasını iade ettiler. Ürünün bana gelmesi için kredi kartımdan kestikleri kargo parasını iade etmemişler.


Hem 1 ay paramı alamadım. hem de hasarlı gönderdikleri ürünün kargo parasını iade etmediler. Hala cevap vermiyorlar. 40 günü geçti. Tüketici mağdur ediliyor. hem de cebinden parası alınıyor. İnşallah cevap verirler.

Kadir 93 Okunma

Cevaplar

 • Kadir15 Eylül 2013

  Günlerce hatta aylarca süründürdüler... Kayıt sistemini geciktirerek yasal günleri işletmiyorlar...

 • Kadir18 Nisan 2013

  Müşteriyi oyalamaktan başka birşey yapılmıyor. 15.04.2013 tarihinde gün içerisinde para iadeniz yapılacak diye bilgi verildi. Fakat şuana kadar kargoya ödemiş olduğum para iade edilmedi. hasarlı göndermiş olduğunuz ürünün para iadesi de 20 günden geç yapıldı. acilen paramın tam olarak iadesini istiyorum. İnşallah hepsiburada.com'dan alışveriş yapacak kişilere örnek olurum. Toplu iğne dahi almayacağım.

 • Kadir17 Nisan 2013

  15.04.2013 tarihinde gün içerisinde para iadeniz yapılacaktır yazmanıza rağmen hala yatırılmadı. Neden oyalanıyorum? Acilen paramın iadesini istiyorum. Ben öderken anında kesiliyor fakat para iadem neden 45 gün olmasına rağmen yapılmıyor.

 • Hepsiburada Temsilcisi13 Nisan 2013

  Sayın Kadir S, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön