28 Ekim 2016 #6798946

Hepsiburada Hasarlı Ürünün İadesini Kabul Etmedi

04/10/2016 'da satın aldığım TV ünitesi 11/10/2016' da ben işteyken eve teslim oldu. Ürün bir bayanın kaldıramayacağı kadar büyük ve ağır ürün olduğu için kargoyu akşam eve gidince ben açtım. 2 paketten oluşan ürünün ilk paketini açtığımda, üstteki büyük parçanın kırık olduğunu gördüm. 2. paketi açmadım. Hemen fotoğraflarını çekip sabah Hepsiburada.com adresinden üye girişi yaparak şikayetimi ve fotoğrafları attım.


Şikayetiniz ilgililere iletildi diye mesaj geldi. Sonra cevap gelmeyince tekrar tekrar attım. Sonra oradan bir görevli 31/10/2016' ya kadar hasarlı parçanız gönderilecek diye mail attı. Ancak sürekli oyaladılar, taki 14 günlük iade süresi geçinceye kadar sonra 25/10/2016 mesaj geldi. İadesi mümkün değil, neden çünkü tutanak tutulmamış. Tekrar aradım, yazdım 'kapıda ağır bir ürün zaten kargocu rica minnet getirip atıp gitmiş, nasıl tutanak tutabiliriz dedim' fotoğrafları var ama çözümsüz.

Talip 47 Okunma

Cevaplar

  • Talip04 Kasım 2016

    03/11/2016 yani dün elime ulaşan ilgili hasarlı ürünün gelen kısmı da hasarlı eğer buradan fotoğraf yükleme modülü olsa ilgili fotoğrafları yüklerdim. Yazıklar olsun böyle büyük bir firma kuruluş verdiği taahhüdü yerine getirmekten aciz artık uğraşamayacağım için iade falanda istemiyorum, benim hakkım size geçti geçen hakkımı da kesinlikle helal etmiyorum. Verdiğim paranın karşılığını almak istemem bu kadar mı zorunuza gidiyor, yazık çok yazık... .

  • Hepsiburada Temsilcisi28 Ekim 2016

    Sayın Talip N. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JFH-252-50165 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön