21 Eylül 2013 #2023350

Hepsiburada.com Hasarlı Ürünü İade Yada Değişim Yapmıyor!

19.08.2013'de aldığım DBK 220V Çevirici kutusundan hasarlı çıkınca 25.08.2013'de yenisi ile değiştirilme talebi ile orijinal kutusu ve faturası ile birlikte geri gönderdim. Değişim talebime karşın, ürün bana 10.09.2013'de onarılarak ve faturası eksik olarak geri gönderildi.


Ürün hala hasarlıydı ve çalışmıyordu. 11.09.2013'de iade veya tamamen yenisi ile değişim talebi ile geri gönderdim. İletişim merkezini 3 kez arayarak talebimi açıkça belirtmeme karşın bugün gönderilen mesajda ürünün yeniden onarıma gönderildiğini ve 20 iş günü alabileceği belirtilmiş.


Ürünü Hepsiburada.com'a sipariş edeli 35 gün olmasına karşın elimde henüz hiçbir şey yok. Bu kadar açık bir talebi nasıl yanlış işleyebiliyorlar?

Lokman 112 Okunma

Cevaplar

 • Hepsiburada Temsilcisi03 Ekim 2013

  Sayın Lokman K. Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Lokman23 Eylül 2013

  Telefon ile ulaşılabilen müşteri hizmetleri sadece ve sadece kayıt alıyor ve iletiyor. (muhtemelen hepsibuarada çalışanı bile değiller) Hepsiburada çalışanlarına telefon ile ulaşabilmek mümkün değil, gönderikleri e-maillere yanıt bile yazılacak adresleri yok. Tüme mesajlar çok kibar ve ince yazılmış, ama müşteri ne istiyor kimsenin baktığı yok. 40 gündür iade/değişim diyorum. Bana sürekli tamir diye yanıt veriyorlar. Hasarlı ürünü satın almak durumunda değilim.

 • Lokman23 Eylül 2013

  Merhaba, Maalesef burada verilen yanıtlar ile, yapılan işlemler arasında çok büyük fark var. Daha da açık dile ile yazmak gerekirse yapılan veya değişen birşey yok. Sadece "ilgileniyoruz" deniliyor, onun dışında gerçekte hiçbir şey değişmiyor. Bir de "bu süreçte sizinle iletişim halindeyiz" deniyor, bana gönderilen mesajların hepsi [email protected]'dan geliyor (yani yanıt göndermeyin okunmayacaktır). Bir başka mesele de müşteri hizmetleri telefonundan (08502524000) hiç bir yetkiliye ulaşılmıyor. Telefona çıkanlar yalnızca kayıt alıyor ve iletiyor. Satın aldığım ürün bana ulaştığında kusurluydu, iadesini istiyorum, 40 gündür oyalıyorlar, teknik servise göndermişler, neden? Tamir isteyen mi oldu? İade istiyorum. Ayıplı bir ürünü 30 gün içinde yasal olarak iade etme hakkım var, teslim alır almaz geri gönderdim, ama hala tamir ettirmekle uğraşıyorlar. Anlamak mümkün değil. Düşüncelerimi iletmeme aracılık ettiğniz için teşekkürler.

 • Hepsiburada Temsilcisi22 Eylül 2013

  Sayın Lokman K. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön