03 Mayıs 2013 #1776099

Hepsiburada Hasarlı Ürünü Geri Almıyorlar Oyalıyorlar!

17.04.2013 te sipariş verdiğim bir benzin katkı maddesi 19.04.2013 te tarafıma kargo ile teslim edildi. Fakat kapağı yarı açık olduğu için hem kutuya hemde kutunun içindeki diğer ürünlerime zarar vermiş dahası yarısından fazlası zayi olmuştur. Bunu gördüğüm anda iade formu doldurdum ve geçen bu 2 haftalık süreçte müşteri hizmetlerini 6-7 kere aradım.


Karşıma çıkan arkadaşların tamamı konuyla ilgili bilgi vereceklerini bildirdiler tabi ki gelen aynı sistem maillerinden başka birşey yok. Birde 1 haftayı geçtikten sonra iade formu doldurun diye mailler almaya başladım. Ne yazık ki yeni bir iade formu doldurulmasına siteleri izin vermiyor ki zaten doldurduğum forma da cevap alamadım.

Aktan 31 Okunma

Cevaplar

 • Aktan16 Mayıs 2013

  Bana hala yardımcı olamıyorlar ve bildirim formunu kapatacaklarını iletiyorlar. yani kusurlu ürün bende kalacak..

 • Aktan08 Mayıs 2013

  Şu anda Hepsiburada yı aradım ve sistemler arızalı bugün bilgi veremeyeceğiz deniliyor. Yukarıda yazdıkları sorununuz çözüme ulaşmıştır yazısını kesinlikle kabul etmiyorum. Çünkü insanları bezdirmek ve iadesini iptal ettirmek için her türlü hileye başvuruyorlar. Tam 20 gün boyunca iade etmek için uğraşıyorum. Sanırım 30 günün sonunda iade hakkım dolunca bana bilgi verecekler.

 • Aktan08 Mayıs 2013

  Merhaba hepsiburada.com firması gönderdiği gönderi kodu kabul edilmemektedir. Kargo geri getirildi. Nasıl oluyorda kendi verdikleri kodu kendileri kabul etmiyor.

 • Hepsiburada Temsilcisi03 Mayıs 2013

  Sayın Aktan D, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön