01 Kasım 2016 #6815869

Hepsiburada.com Hasarlı Ürün Gönderildi

Hepsiburada.com sitesinden bir adet buzdolabı aldım. Ürün Horoz nakliyat firması ile yollandı. Firma elamanı buzdolabını daire kapısından geçmediği için ambalajını açmış. Ürünün bir bölümünde hasar var. İlgili tutanak tutmadan kaçmış gitmiş ürünü alan 70 yaşında babam. Yetkili servis rapor tuttu. Hepsiburada.com sitesinden hasarlı ürün iade formunu doldurdum.


Ürünü almaya Horoz Lojistik firmasının geleceği söylendi. Ancak her aradığımızda farklı bir şeyler söylüyorlar. Ürün sistemde sağlam görünüyor. Hepsiburada.com'u arayın diyorlar. Hepsiburada.com'u arıyorum Horoz Lojistiği arayın diyorlar. Yasal iade süresini geçirmeye çalışıyorlar. Not: Fatura y*** k*** adına.

Mustafa 121 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa06 Kasım 2016

  Şikayetimle alakalı hiçbir gelişme olmadı.

 • Mustafa03 Kasım 2016

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. ” denilmekte ancak denilen sayfadan defalarca yazmama karşı tüm cevaplar standart kopyala yapıştır şeklinde. Ve ürünün hasarlı olduğu yetkili servis tarafından raporlanmasına karşı mağduriyetim giderilmedi. bir de müşteri olarak ürünü Horoz Lojistik getirsin demedimki. Dolayısıyla benim muatabım hepsi Burada.com sitesidir. Bir problem varsa aralarındaki ticari anlaşmaya göre çözülmelidir.

 • Mustafa03 Kasım 2016

  Şikayetimle alakalı hiçbir gelişme olmadı. Sorun hala devam ediyor

 • Hepsiburada Temsilcisi02 Kasım 2016

  Sayın Mustafa K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde DVI-515-12920 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa29 Ekim 2016

  39565497 sipariş kodu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön