20 Şubat 2013 #1642842

Hepsiburada.com Hasarlı Ürün Gönderdi Geri Almıyor!

10.08.2011 tarihinde hepsiburada.com sitesinden masa sandalye takımı aldım.Site ürünü teslim almak için öncelikle fatura no. verecek ve ilgili siteden form doldurup size geri dönüş yapıp kargo gönderim no. vererek ürünü teslim alacak. bu iş içinde 7 gün, birde 30 gün gibi sürede koymuşlar.


Ancak bu site ve site müşteri hizmetleri departman müdürü Ş**K**'yı şikayet etmeme rağmen hiç bir şekilde geri dönüş yapılmamıştır.Defalarca telefonla aramama rağmen size geri dönüş yapılacaktır. en kısa zamanda sorununuzu çözeceğiz deyip deyip yasal süreyi geçirdiler ve mal elimde kaldı. Hala gönderildiği ambalajından çıkarılmadı ve kilerde öylece durmaktadır.

Engin 102 Okunma

Cevaplar

  • Engin04 Mart 2013

    Bana vermiş olduğunuz mesaj "82789783 numaralı siparişte yer alan Metalia Gm 165 Suntalem Masa Takımı ürününüzün iadesi ile ilgili firma bilgilendirilmiştir. Ancak çok uzun bir süre geçtiği için iadesinin kabul edilmediğini üzülerek iletmek isteriz." demişsiniz. Ancak aldığım ürünlerin 2 senesi daha dolmadığı halde arıza hallerinde doldurulması gereken arıza bildirim form linkleri açılmıyor. Ayrıca vermiş olduğunuz mesajı hiç beğenmedim. Daha önce telefonla olsun mesajla olsun müşteri şikayetlerini hep aradım. beni arayacınızı arıza kaydını aldığınızı 30 gün süre geçebilir siz telaşlanmayın dediniz. Şimdi ise uzun bir süre geçtiğini ima ediyorsunuz. Madem 2 yıl garanti var garanti kapsamında teslim alın madem.Böyle cevaplar verip hakkımızı gasp etmeyin.

  • Hepsiburada Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın Engin A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön