14 Mayıs 2013 #1797905

Hepsiburada Hadiye Çeki Mağduriyetim!

11 Şubat tarihinde vermiş olduğum siparişe istinaden 100 TL hediye çeki kazandım. 50 TL si 15 Nisan da tanımlandı. 18 Nisan da iki ürün için 66, 56 TL lik sipariş verdim. 16, 56 TL lik kısmı kredi kartımdan çekildi. Ürünlerden biri olan 33, 28 TL lik teslim edildi diğeri temin edilemedi. Tarafıma mesaj geldi.


Temin edilemediği için diğer ürün iptal edilerek 8, 27 TL lik hediye çeki tanımlandığına dair. (Bu tutar kredi kartımdan çekilen tutarın yarısı ) Ama hediye çekinin yarısı olan 25 TL lik kısım buharlaşıp uçtu. Hepsiburada ya 15 gündür 3 defa mesaj attım fakat incelenerek tanımlanacaktır cevabından öteye gidemiyoruz. İnsanları bu şekilde yanıltarak mağdur etmelerini yakıştıramadım.

Muharrem 73 Okunma

Cevaplar

  • Muharrem15 Mayıs 2013

    Nihayet sorun çözüldü. Keşke sorun buraya taşınmadan hallolsaydı. Yinede teşekkürler...

  • Hepsiburada Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Muharrem Ö, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön