10 Mart 2017
Yorum Yap
#8000620

Hepsiburada Habersiz ve Gerekçesiz İptal Edilen Sipariş

Yukarıda sipariş numarasını yazdığım siparişim hakkında daha önce hiç bilgilendirilmeden ve siparişimi vereli 1 hafta olmasına rağmen Hepsiburada kendiliğinden siparişimi iptal etmiş ve ben bu durumu siparişten kaç gün sonraki telefonuma gelen siparişiniz iptal olmuştur mesajıyla öğreniyorum.


Gerekçe göstermeksizin sipariş iptali yapan bu firmayı bundan böyle online sipariş denince ilk akla gelen site olarak yıllardır kullanmama rağmen bu durumu telafi etmezlerse kesinlikle tekrar sipariş vermeyeceğim. Bir marka olarak hatırlayacağım ve üyeliğimi de iptal etmelerini istiyorum.

Turgay 151 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi11 Mart 2017

    Sayın Turgay Ç. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde VGP-163-75012 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler