23 Eylül 2013 #2026441

Hepsiburada Göndermediği Ürünlerin Para İadesini Yapmıyor!

Hepsiburada.com'dan 10 Eylülde 5 kalem ürün aldım. 3 kalem ürün sitede yazan sürede kargoya verildi. 2 günde kargo denen masa ve 1 günde kargo denilen orta sehpa ise 7 gün geçmesine rağmen kargoya verilmedi. Bu yüzden hem müşteri hizmetlerini aradım hem de siteden iade formu doldurup 2 ürün için iade başvurusu yaptım.


Bu başvuruma rağmen ve başvurumdan sonra masa seti yollandı ben de teslim aldım. Asıl mesele ise sehpa konusunda oldu. 12 gün geçmesine ve defalarca aramama ve mesaj yazmama rağmen sehpayı ne gönderdiler ne paramı iade ettiler.


Her aramamda mazeret uyduruyorlar. Asla istemiyorum paramı iade edin diyorum oyalıyorlar. Mesajlarıma cevap dahi vermiyorlar. Yarın tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Aykut 31 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Aykut Y, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Aykut Y, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön