30 Ağustos 2013 #1985013

Hepsiburada Garantiye Gönderdiğim Ürünle İlgilenmiyor!

Hepsiburada.com'dan Seagate marka disk aldım. Arızalandı teknik servisle konuştum Hepsiburada'ya gönderin onlar bize gönderecek dediler. Faturasıyla her şeyiyle gönderdim Hepsiburada.com'da teknik servise göndermiş.


Teknik servisten ürünümü kontrol ettim hatta kaç defa aradım arızanın onarılamayacağını Hepsiburada.com'dan 21'inden beri para iade faturası beklediklerini söyledi. Hepsiburada'yı aradım teknik servisten bilgi bekledikleri söylediler. Halbuki teknik servisle konuşmamda artık bizim yapacağımız bir şey yok Hepsiburada'yı bekliyoruz ayın 21'inden beri diyor.


Para iadesi mi yoksa yeni ürün mü gönderileceğini Hepsiburada.com'dan kimse teknik servisle görüşmüyor. Artık bu işin halledilmesini istiyorum.

Erdem 48 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Sayın Erdem G, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön