15 Mart 2013 #1686769

Hepsiburada Garantiye Gönderdiğim iPhone5'i Garantiye Göndermemişler!

iPhone5 cihazda görüşme esnasında sesin gitmemesi, wireless ağdan kopma ve bazı problemler daha yaşadım ve garantiye yolladım. 7 martta servise gönderildiğine dair geri bildirim aldım. 14 martta telefonumun durumu konusunda bilgi almak için aradım işlemin devam ettiğini durumu hakkında bilgi veremeceklerini söylediler.


Sonra garanti kağıdında yazan firmayı aradım bilgi almak için firma; D ticaret firmasından (hepsiburadadan) mart ayı boyunca herhangi bir iPhone 5 cihazının garantiye gelmediğini söyledi.
Hepsiburadayı aradığımda garantinin kendi teknik servisinde olacağı söylendi ancak sitede hepsiburadanın servisi olmadığı ve tüm ürünleri yetkili servise gönderdiği yazıyor. telefonum nerede?

Kerem 124 Okunma

Cevaplar

  • Kerem31 Mart 2013

    telefonum ne tesadüf ki 20 gün yani yasal süreç dolduğu gün gönderildi ve hiç bir işlem uygulanmamış aynı problemler devam ediyor..sadece yazılım güncellenmiş ki bilenler bilir yazılım güncellemeyi i phone zaten tek tuşla kendi yapıyor..

  • Kerem27 Mart 2013

    2.157.41 tl verdiği cihazı garantiye gönderip hiç bir yetkiliden cihazın durumuyla ilgili 19 gün boyunca bilgi alamayınca insan çok sinirleniyor. hepsiburada ekıbı yukarıda bana yazdığı gibi benimle iletişim halınde falan da değil...

  • Hepsiburada Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın Kerem İ, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön