11 Mayıs 2013 #1792315

Hepsiburada Garanti Yok!

11 nisan tarihinde aldığım delta kapı barfiksi kullanım sırasında çarpma sesini takiben boş dönmeye, kullanılamamaya başladı. Malum şirket ile yazışmalar formlar kodlardan sonra ürünü gönderdim. 10.05.2013 tarihinde kargo teslimatı mesajı aldım ve değiştirdiklerini düşündüm ve ne olduğunu sordum. Bana kullanıcı hatası diye geri dönüş oldu.


Bilgilendirme yapılmadan hiçbirşey söylemeden geri gönderdiler ürünü. bu ürünün bir garantisi yok mu kullanmadan arızası nasıl çıkacak duvara sabitleyip öylece bakacağız mı duvar süsü diye mi aldık biz o barfiks demirini. Değiştirme ve iade istemedim arıza giderilsin para verdiğim birşeyi kullanayım dedim ama baktım ürün geri geldi. Yakıştıramadım.

Ozan 60 Okunma

Cevaplar

  • Ozan15 Mayıs 2013

    hiçbir sonuç yok.

  • Ozan13 Mayıs 2013

    yine aynı kopyala yapıştır yapılmış. kullanıcı hatası. demek ki barfik demiri alınca gittiği yere kadar kullanıp atacaksın garantisi tamiri felan yok. kullan at benim aldığım ürün 3 hafta gitti alacaklara duyurulur. 20 lira beni zengin de fakir de etmez. bir müşteri bin müşteri derler.

  • Hepsiburada Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Sayın Ozan G, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön