26 Nisan 2013
#1765388

Hepsiburada Garanti Konusunda Genel Merkezin Duyarsızlığı!

06. 02. 2011 tarihinde aldığım Lenovo bilgisayarımın serviste 30 günlük onarım süresini aştığından dolayı değişim hakkı tanınmıştı ve değişmişti yenisiyle bilgisayarım. Yeni gelen üründe de aynı problemlerden dolayı servise gönderdim. 25. 01. 2013 tarihinde gönderdiğim bilgisayarımın onarım süresi yine 30 iş gününü aştı.


Aradaki bürokratik yazışmalar falan derken henüz geçen hafta ulaştı elime laptop. Para iadesi hakkımın olduğunu kapalı kutu olarak gelen ürünü ve servis tutanaklarını hiç ellemeden d-markete gönderip para iadesi talebimi iletmemi söylediler. Ancak şu an karşımda muhatab bulamıyorum. Kağıt üstünde garanti süresi dolmuş göründüğü için.

Can Can 50 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın Can Doğuş G, Sorununuzun en kısa süre içerisinde çözülmesi için siparişiniz takibimizdedir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Can26 Nisan 2013

    Sadece beklemem için bilgilendirme yaptınız yada zaten bildiğim ürün iade prosedürü hakkında bilgilendirme yaptınız. hiç bir şekilde problemime çözüm sunmadınız. Olumlu yada olumsuz bilgi vermediniz. Pazartesi gününe kadar bekleyip tüketici hakem heyetinde dosyamı açtıracağım. Elimdeki belgenin 30 gün süresi var. Bir haftasını şimdide yediniz. 2004'ten beri müşterinizim ilk kez problem yaşadım ve canımı çok sıktınız. 3 tane telefon siparişim var bunlarıda geri göndereceğim.

  • Hepsiburada Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın Can Doğuş G, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

Ziyaretçi Yorumları