14 Şubat 2014 #2293962

Hepsiburada.com Garanti Kapsamında İşlem İsteği Reddi

Samsung #Galaxy s3 cep telefonumu garanti kapsamında işlem için firmaya ilettim ve 02.01.2014'te ürünü kargodan teslim aldılar. 20 iş günü dolduktan sonra 13.02.2014 tarihinde garanti kapsamında işlem yapılması talebimin red edildiği bildirildi. Ürünün ilgili firma yetkilisi tarafından teslim alındığı tarihten itibaren işlem isteğimin red edildiği tarihe kadar geçen ve yasal süre olan 20 iş günlük azami tamir süresinden daha fazla olan süre içerisinde defalarca talep etmeme rağmen hepsiburada.com tarafımı hiç bir şekilde kesinlikle bilgilendirmemiştir.


4077 sayılı kanun maddelerinin ihlalinin yanı sıra tarafıma yapılan bu saygısız davranışın neticesinde yasal yollara başvurulacaktır.

Mert 81 Okunma

Cevaplar

  • Mert17 Şubat 2014

    Tarafımla iletişime geçilmediği gibi hiç bir talebim dikkate alınmadı.

  • Hepsiburada Temsilcisi14 Şubat 2014

    Sayın Mert Ş, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SDR-811-26015 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön