19 Şubat 2013 #1640211

Hepsiburada Garanti Belgesi Kaşesiz Yollandı!

Samsung HM-1500 kulaklık Garanti Belgesinde kaşe olmadığı için Samsung servisi tarafından değişim yapılmıyor. Hepsiburada'ya garanti belgesini kaşeleyip geri göndermeleri için tarayarak bilgisayar ortamında mail olarak gönderdik. Ürün tam olarak 18 Aralık 2012 de servise gönderildi.


Bugün tam iki aydır 50 TL lik kulaklık Hepsiburada yüzünden serviste bekliyor. Hepsiburada ile defalarca telefon ile ve mail ortamında görüşmemize rağmen garanti belgesini kaşeleyip bize geri mail atamadılar. Acil olarak garanti belgesinin kaşeli ve imzalı olarak taranarak mail adresimize gönderilmesini istiyoruz.

Serhat 51 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Serhat K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön