07 Mayıs 2013 #1782735

Hepsiburada.com Fazla Para Çekilmesi Ve Para İadesi Problemi!

30.04.2013 tarihinde hepsiburada'dan 1939,07 tl'lik bir alışveriş yaptım ödeme şekli olarak peşin fiyatına 12 taksit seçtim ve siparişlerim kısmında fatura bedeli ve kredi kartınızdan çekilen tutar 1939,07 tl (18 taksit) olarak belirtilmişti ancak ben bankacılık işlemlerime baktığımda kredi kartımdan 2284,95 tl çekildiğini farkettim durumu hepsiburada.com'a bildirdiğimde siparişiniz iptal edilmiştir yazdılar sadece ve 1939,07 tl'lik bir ödeme kuponu oluşturmuşlardı bunun da hesabıma iadesi seçeneğini tercih ettim.


Müşteri hizmetlerini arayıp onların talepleri doğrultusunda banka işlem listesini gönderdim. Ancak halen herhangi bir geri dönüş yapılmadı mesajlarıma cevap da verilmedi.

Rüstem 24 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Sayın Rüstem Ş, Sorununuzun kısa süre içerisinde çözümü için gereken çaba gösterilmektedir. Çözümlendiğinde size e-posta aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Rüstem23 Mayıs 2013

    23 gün olmasına rağmen halen iade yapılmadı yarın hukuki süreci başlatıyorum avukat aracılığı ile yapacağım başvurumu bide bana mail atmışlar iade yapıldı diye iade filan yapılmamış.

  • Hepsiburada Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Rüstem Ş, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön