24 Ağustos 2013 #1974118

Hepsiburada Faturasız Ürün Teslimatı ve Onaylanmamış Garanti!

Hepsiburada.com internet sitesinden Samsung Galaxy Note 2 model cep telefonu sipariş verdim. Siparişim elime ulaştığında kutu içeriğinde fatura çıkmadı. Ayrıca garanti belgesi de onaylanmamıştı.


Aldığım ürün sorunlu çıkarsa elimde herhangi bir belge olmadığı için çözüm bulamayacağım. Buna ek olarak faturasız ürün satışının da yasal olmadığını düşünmekteyim. Hepsiburada.com internet sitesinin fatura ve garanti mağduriyetimi gidermesini umut ediyorum.

Osman 62 Okunma

Cevaplar

 • Osman27 Ağustos 2013

  Sayın Yetkili, Kargo elime ulaştığında şahsıma faturanın aslı yerine fotokopisi olduğu ortaya çıkmıştır. Hepsiburad.com sitesinden yaptığım alışveriş sonucunda elimde yasal ve resmi hiç bir belge yoktur. Aldığım ürün karşısında resmi ve basılı bir fatura kesme talebim devam etmektedir. Aksi taktirde faturasız ürün satışı konusunda yasal haklarımı kullanarak süreci devam ettirmek zorunda kalacağım.

 • Osman27 Ağustos 2013

  Faturam halen tarafıma gönderilmemiştir.

 • Hepsiburada Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Sayın Osman Togan T, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Hepsiburada Temsilcisi24 Ağustos 2013

  Sayın Osman Togan T, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön