14 Mayıs 2013 #1796990

Hepsiburada.com Faturasız Gelen Ürünü İade Ederken Faturasını İstiyorlar!

Bir navigasyon cihazı aldım. İade ettim. Bana ürün fatura gönderilmediği halde fatura ile beraber iade etmem söylendi. Telefonla aradım ve faturasız olarak iade etmem söylendi, aynı zamanda mail adresime de faturasız olarak iade edilmesi söylendi ve kargodan iadeyi yaptım...


Koli üzerine özellikle kırmızı ile ürünün bana geldiğinde faturası olmadığını yazdım. 1 hafta sonra geri geldi. Sebebi faturasını göndermediğimmiş. Yani aynı sebeple ürün bana 2 defa geri gelmiş oldu. Ürün fiatının yarısı zaten iade kargolarına gitti.


Şimdi N**** hanım isimli bir müşteri temsilcisi ile görüştüm. Bana gönderilmeyen faturayı mail adresime attı. 3. defa yolluyorum. Tekrar geri gelirse yasal haklarımı kullanacağım.

Tc 893 Okunma

Cevaplar

  • Tc18 Mayıs 2013

    yaklaşık 40 gün önce hepsiburada.com dan bir navigasyon cihazı aldım.bana hitap etmediğini gördüm ve iade ettim.posta kargosu ile yolladım.1 hafta sonra ürün bana geri geldi.sebebide faturasız yollamammış.Ama ürün ile beraber zaten bana fatura göndermediler.tekrar üzerine kırmızı ile fatura göndermediklerini not yazarak geri gönderdim.yine 1 hafta sonra geri geldi,oradaki elemanlarlada konuştum siz faturasız iade edin dediler ve buna göre geri gönderdim.akabinde yine telefon açtım oradaki eleman bana mail ile faturanın bir örneğini gönderdi.bunu çıkarın ve ürünü bununla gönderin dedi.dediğini yaptım ve tekrar gönderdim.Ben bu firmaya yasal haklarımı korumak üzere şikayetçiyim.saygılar.

  • Hepsiburada Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın TC Oğuz İ, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön