04 Eylül 2013 #1993264

Hepsiburada Faturamı Göndermiyor!

Hepsiburada.com dan HP marka dizüstü bilgisayar aldım. Hepsiburada.com faturaya bilgisayarın seri numarasını yazmadığı için, garanti kapsamında gittiğim HP servisi bilgisayarı kabul etmedi. 12.08.2013 tarihinde Hepsiburada.com u arayıp seri numarası yazılı faturayı istedim.


Sonrasında tekrar aradım. Sonrasında tekrar ve tekrar. Hala gönderecekler. Müşteri hizmetlerini aradığımda hep aynı cevap. '' Size en kısa zamanda geri dönüş sağlanacaktır'' deyip kapatıyorlar ve birkaç dakika sonra mail atıyorlar. İsteğiniz gerekli yerlere iletilmiştir. Bu da geri dönüş oluyor sanırım..

Serdar 42 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Serdar R, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Serdar06 Eylül 2013

    Hepsiburada.com un şikayetim üzerine bana gönderdiği mesajı yayınlıyorum.Merhaba Serdar Bey, Seri numarası yazan faturanın size ulaştırılması süresinde yaşanan gecikmeden dolayı özür dileriz. Kargoya teslimin hemen yapılması ve size gönderi kodu iletilmesi talep edilmiştir. Takip edecek ve 12 haneli gönderi kodunu size kısa süre içerisinde ileteceğiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi Sonuç: 2 gün oldu hala ses seda yok. yapabildikleri tek şey mail atmak. O maili atmayın biz de ümidi keselim. Sorunumuzun çözüleceğine dair herhangi bir beklentimiz kalmasın.

  • Hepsiburada Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın Serdar R, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön