16 Şubat 2013 #1636774

Hepsiburada Fatura Gönderilmedi Sorularıma Cevap Alamıyorum!

Daha önce almış olduğum ürüne dair aslı gibidir diye damgalı faturaya ihtiyacım oldu. Tekrar göndereceğiz dediler 1 ay oldu ses yok. Telefonda bilgi istedim en geç kırksekiz saat içerisinde ilgili birim sizinle irtibata geçecek dediler. Onda da 3-4 hafta oldu kimse aramadı.


5 gün önce bilgi edinme bölümüne başka bir ürünle ilgili bir istekte bulundum hala cevap yok. Bu e-ticaret sitesi ismi gereği her şeyi bünyelerinde bulunduruyor. Fakat müşteri hizmetleri hizmet etmiyor, insan kaynakları sıfır diyebilirim.

İsa 40 Okunma

Cevaplar

  • İsa09 Nisan 2013

    problemim hala çözülmedi aradan kaç gün geçti artık saymıyorum. bu siteye şikayetimi yazıyorum. ona rağmen hala ilgilenmiyorlar. Müşteri hizmetlerinin kalitesini artık siz takdir edin..

  • Hepsiburada Temsilcisi18 Şubat 2013

    Sayın İsa C, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada Temsilcisi16 Şubat 2013

    Sayın İsa C, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön