21 Şubat 2013 #1646519

Hepsiburada Fatura Değişikliği Yaptıramıyorum!

Birkaç gün önce siteden 1 alım gerçekleştirdim. Şirketin bu alımı fatura edebilmesi için şirket adına çıkarılması gerekiyormuş. Ben bunu henüz öğrendim ve bugün siteyi arayarak derdimi anlattım. Ancak faturanın hiçbir şekilde değiştirilemediği öğrendim. Meblağ çok yüksek 1 meblağ değil. Ama ödediğim miktar çok fazla olsaydı o zaman ne yapacaktım ben?


Hayır faturadaki yanlışlık sizden de kaynaklanıyor olabilirdi ne demek hiçbir şekilde değişiklik yapılmıyor? Ürünü iade mi edelim ne yani anlamıyorum?Hepsiburada.com'a bu konuda daha fazla seçeneği olmadığı ve meblağ ne kadar düşükte olsa; bu olayda bana yardımcı olmak için uğraşmadığı için kızıyorum ve bir daha da alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Kübra 219 Okunma

Cevaplar

  • Kübra12 Nisan 2013

    Sorunumuzla ilgili takip başlatmanız ve işlem detaylarını inceleme işlemeniz yıllar sürecek gibi. Mailinize birkaç defa mail attım ama bana bu maile karşılık otomatik cevap verildiğini fark ettiğimde sadece gülümseyip; sizinle uğraşmanın çok anlamsız olduğunu anladım. Ben bundan sonra çevremdeki herkesi ama herkesi hepsiburada.com'dan alış-veriş yapmamaları konusunda uyaracağım. Çünkü siz müşterinizin arkasında durmayan ve tamamen malımı satıp, paramı alırım gerisine karışmam zihniyetinde ilerleyen bir şirket olduğunuzu bu olayla bana çok iyi bir şekilde gösterdiniz.

  • Hepsiburada Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Kübra A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön