14 Ağustos 2014
Yorum Yap
#2624431

Hepsiburada Fatura Bigilerini İstiyorum

Hepsiburada.com Sipariş anında fatura bilgilerimi eksiksiz olarak doldurmama rağmen yanlış fatura bilgileri ile karşılaştım. Şirket adına fatura kesileceği zaman şirket unvanı yazması gerekiyor adres değil. Bu konuda da pek bir yardımları olmayacak çünkü ikinci kez aynı hata.

Ercan Ercan 156 Okunma

Cevaplar

 • Ercan28 Ağustos 2014

  üyeliğimi sildirdim kafam rahat..daha sorunun ne olduğunu anlamadan hazır cevaplar..sizinlemi uğrasacam..

 • Ercan19 Ağustos 2014

  Sorunun ne olduğunu anlamadan hazır mesajlar yollayıp duruyorlar.

 • Ercan14 Ağustos 2014

  Cevap: Değerli Müşterimiz, Siparişinizin oluşturulma aşamasından onay aşamasına kadar size fatura adresinizin doğruluğu ile ilgili tüm bilgiler ve uyarılar verilmektedir. Siparişlerinizdeki fatura isimlerini, sistemimizde muhasebesel anlamda karışıklık yaşamamak için maalesef değiştirememekteyiz. Elimizde olmayan sebeplerden dolayı size bu konuda yardımcı olamadığımız için özür diler, ilgi ve anlayışınıza teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Soru: sisteminizde fatura bilgilerimi "FSK ÇEVRE MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK HİZMETLERİ İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ BAŞKENT VERGİ DAİRESİ VERGİ NO 3880644767 olarak giriyorum fakat gelen faturada ünvan yerine adres yazıyor ismim yazıyor. Bilgileri doğru istiyor sisteminiz fakat kağıda dökünce hata yapıyor. Bu ikinci alışverişim ilkinde de aynı hata ve sorun çözülemedi. Yine hata ve yine sorun çözemiyorsunuz. Bu son alışverişim ve kimseye de tavsiye etmeyeceğim.

 • Hepsiburada Temsilcisi14 Ağustos 2014

  Sayın Ercan A, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GHT-662-83690 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler