20 Ocak 2014 #2243251

Hepsiburada Farklı ve Orijinal Olmayan Ürün Satışı!

13.12.2013'de iki adet Fissler Düdüklü Tencere Lastiği 22cm Sipariş ettim ve elime geçtiğinde her ikisini aynı düşünerek sadece birini açarak kullandım. Kullandığım gerçek fissler ve uyumlu lastikti. Ancak geçen gün diğerinin paketini açtığımda fark ettim ki farklı ve sahte bir ürün.


Kapakla ilgisi yok. Faturamı da bulamıyorum. Fissler markası değil hiçbir marka taşımayan bu ürüne verdiğim para gitti. Hepsiburada adına güvenerek almış bulunduğum bu sahte lastiği sahibine iade etmek için ne yapabilirim?

Fatma 86 Okunma

Cevaplar

  • Fatma27 Ocak 2014

    Hepsiburada tek bir cevap yazdı ve sonraki cevaplarımı dikkate almadı. Yani sorun çözümünde samimi değil ve olumsuz yorumları yayınlamıyor.

  • Fatma21 Ocak 2014

    Talep No: KYW-756-98640 Merhaba, ilginiz için teşekkürler. Aslında site üzerinden ulaşmaya çalıştım. Ancak iade süreci kapsamına girmedi isteğim. Ambalajlarda problem yok ikisi de aynı. Ancak içlerindeki lastiklerden sadece biri orijinal. Diğeri farklı, kapağa uymuyor ve fissler markasını taşımıyor. Bilginize. Bu hususta yardımınızı rica ediyorum. Teşekkürler.

  • Hepsiburada Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sayın Fatma G, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön